Trainz

balíček vozidel Elektrizace železnic Praha

Konverse mého balíčku MsTS modelů. Sada obsahuje shodná vozidla, lokomotivu 720 a vozy Uk, Ua, Rmms, Laas a jeřábek na vozu plošinovém. Lokomotiva má animovaný Cabview, který vznikl úpravou mé kabiny pro TS2015( ORTS). Za konversi modelů pro TRS a úpravu kabiny děkuji Petrosovi (jeho stránky s TRS Addony jsou zde . Fotografie pro textury modelu poskytl VrbaM, za což mu děkuji. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat balíček ke stažení nikde jinde kromě Petrosových a těchto stránek.

Stáhnout (178MB)

 

motorová jednotka Regionova TRIO

Konverse mého MsTS modelu regionovy 814+014+814. Za konversi a poměrně masivní úpravu modelu pro TRS děkuji Šmejkimu. Fotografie pro textury modelu poskytl VrbaM. Doufám, že se hráči TRS dočkají dalších modelů díky naší spolupráci. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat model ke stažení nikde jinde kromě Šmejkiho a těchto stránek.

Stáhnout (57MB)

 

motorová jednotka Regionova DUO

Konverse mého MsTS modelu regionovy 814+914. Za konversi a poměrně masivní úpravu modelu pro TRS děkuji Šmejkimu. Fotografie pro textury modelu poskytl VrbaM. Doufám, že se hráči TRS dočkají dalších modelů díky naší spolupráci. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat model ke stažení nikde jinde kromě Šmejkiho a těchto stránek.

Stáhnout (35MB)

 

Salonní vůz presidenta Masaryka

Konverse mého modelu salonního vozu presidenta Masaryka. Za konversi pro TRS děkuji Šmejkimu. Doufám, že nezůstane u tohoto jednoho modelu a hráči TRS se dočkají dalších modelů díky naší spolupráci. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat model ke stažení nikde jinde kromě Šmejkiho a těchto stránek.

Stáhnout (9.3MB)

 

tramvaje T3 Praha pack1

Konverse mého modelu tramvaje T3 v současném pražském zbarvení pro hru Trainz. Za konversi děkuji Hummusovi. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat tyto modely k downloadu na jiných než těchto stránkách..

Stáhnout (12.0MB)

 

tramvaje T3 Praha pack2

Konverse mého modelu tramvaje T3 ve starším pražském zbarvení pro hru Trainz. Za konversi děkuji Hummusovi. Za konversi děkuji Hummusovi. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat tyto modely k downloadu na jiných než těchto stránkách..

Stáhnout (16.0MB)

 

tramvaje Ringhoffer

Konverse mého modelu tramvaje Ringhoffer s přívěsnými vozy v pražském zbarvení pro hru Trainz. Za konversi děkuji Hummusovi. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat tyto modely k downloadu na jiných než těchto stránkách.

 

 

Stáhnout (9.8MB)

tramvaje T3 olomouc

Konverse mého modelu tramvaje T3 v současném olomouckém zbarvení pro hru Trainz. Za konversi děkuji Hummusovi. Uživatele žádám, aby respektovali mé přání u modelů dále neupravovat textury a nevystavovat tyto modely k downloadu na jiných než těchto stránkách.

 

 

Stáhnout (11.0MB)