Dieselové lokomotivy

ČD 714 203-7 s MsTS a ORTS kabinou

Release upraveného modelu lokomotivy 714 203-7. Zcela nový model v původním nátěru, relativně omšelém a s Hi-Res texturami. V balíčku je samozřejmě i obrácená verse a verse s jedním motorem v poruše. Kabina je součástí balíčku (včetně upravených souborů pro ORTS), stejně jako zvuky. Autorem kabiny je Kevin, zvuky dodal Petr Kapoun. Vše naladil, upravil a sesadil dohromady bob57_cz, za což mu děkuji. Engy jsou pravděpodobně kompatibilní s nějakým MSTS bin. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, model je určen pro pokročilé uživatele MSTS a ORTS.

Stáhnout (36.5MB)

ČD 735 286-7 (III.release)

Release upraveného modelu lokomotivy 735 286-7 DHV Lužná u Rakovníka. Zcela nový model ve udržovaném unifikovaném zbarvení a s Hi-Res texturami. V balíčku je samozřejmě i obrácená verse. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou pravděpodobně kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (10.5MB)

ČSD T435.0108 (III.release)

Něco pro příznivce ČSD, ovšem model lze bez uzardění provozovat i na současných MsTS tratích, neb se jedná o historické vozidlo v majetku Posázavského Pacifiku. Fotografie mi ochotně poskytl Vrbam, za což mu velice děkuji. Textury jsou dílem Juraje Prodaje a jsou opravdu povedené. Zvuky vytvořil Jacek a neméně pěknou kabinu (pro řadu 721, samozřejmě) vytvořila čtveřice autorů Duuso, Nebulus, Kevin a Somatko. I těm všem patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx, za což děkuji nejen zsr a Tadeusovi. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (13.0MB)

ČDC 742 308-0

Nejen u firmy AWT jsou k vidění modernisované lokomotivy. S jednou touto částečně rekonstruovanou 742 v majetku ČD Cargo je možné se svézt i na vašem virtuálním MsTS kolejišti. Parádní kabinu (pro stroje AWT) pro vás vytvořil Wincek007 a stáhněte si ji na těchto stránkách v sekci "Tvorba Wincek007" a v podsekci "kabiny". Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 a jedná se o Čoudou upravené enginy od zsr. Zvuky vyrobil Kadr a Čouda (viz readme). Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (32.0MB)

AWT 741 508-6 a 741 509-4

U firmy AWT jsou k vidění i bývalé lokomotivy Viamontu. S dvojicí těchto částečně rekonstruovaných 741 je možné se svézt i na vašem virtuálním MsTS kolejišti. Parádní kabinu pro vás vytvořil Wincek007 a stáhněte si ji na těchto stránkách v sekci "Tvorba Wincek007" a v podsekci "kabiny". V balíčku je jedna lokomotiva otočená, lze tak lehce vytvářet dvojice hnacích vozidel. Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 a jedná se o Čoudou upravené enginy od zsr. Zvuky vyrobil Kadr a Čouda (viz readme). Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (39.5MB)

ČSD T444.0250

Dieselhydraulická lokomotiva řady T444.02. V balíčku je i obrácená verse. Zbarvení je pro tyto nákladní lokomotivy typické. Zvuky vytvořil Jacek a velice pěknou kabinu vytvořili Ondra janiš a Juraj Prodaj, ke stažení je zde . Zvuky jsou ke stažení zde . Všem spoluautorům děkuji. Engy jsou provisorní a snad jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx.. Velké díky Šmejkimu za prvotřídní fotografie. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (9.8MB)

ČSD T444.162

Dieselhydraulická lokomotiva řady T444.0. V balíčku je i obrácená verse. Lze opět provozovat nejen jako ČSD, ale i jako současnou historickou lokomotivu na současných tratích. Zvuky vytvořil Jacek a velice pěknou kabinu vytvořili Ondra janiš a Juraj Prodaj, ke stažení je zde . Zvuky jsou ke stažení zde . Všem spoluautorům děkuji. Engy jsou provisorní a snad jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx.. Velké díky Šmejkimu za prvotřídní fotografie. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (10.2MB)

ČSD T334.0 (III.release)

Dieselhydraulická lokomotiva řady T334.0. V balíčku je i obrácené verse. Lze opět provozovat nejen jako ČSD, ale i jako současnou historickou lokomotivu na současných tratích. Zvuky vytvořil Jacek a velice pěknou kabinu vytvořila trojice autorů Duuso, Nebulus a Hájek. Všem patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou provisorní a snad jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx.. Velké díky Davidovi Hájkovi za prvotřídní fotografie. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (13.1MB)

ČSD T458.1141 (III.release)

Něco pro příznivce ČSD, ovšem model lze bez uzardění provozovat i na současných MsTS tratích, neb se jedná o vozidlo v majetku pana Puše. Fotografie mi ochotně poskytl Liadem, za což mu velice děkuji. Zvuky vytvořil Jacek a neméně pěknou kabinu vytvořila čtveřice autorů Duuso, Nebulus, Kevin a Somatko. I těm všem patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx, za což děkuji nejen zsr a Tadeusovi. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (13.0MB)

ŽSR 721 801-9 (III.release)

Značně omšelý velký hektor, určený pro provoz na ŠRT trati v depu Haniska. Jako takový je vybaven samočinným spřáhlem. Vozidlo je vybaveno i funkčním majákem a stroboskopy pro pohyb na vlečce. Zvuky vytvořil Jacek a neméně pěknou kabinu vytvořila čtveřice autorů Duuso, Nebulus, Kevin a Somatko. Všem patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx, za což děkuji nejen zsr a Tadeusovi. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (25.0MB)

ZSCS 721 120-4 a ZSCS 721 135-2 (III.release)

Dvojice slovenských strojů ve zbarvení téměř současném. V balíčku jsou i obrácená verse. Textury jsou dílem nového skinaře LujDujHuje (721 120-4) a Roba (721 135-2) Zvuky vytvořil Jacek a neméně pěknou kabinu vytvořila čtveřice autorů Duuso, Nebulus, Kevin a Somatko. Všem patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx, za což děkuji nejen zsr a Tadeusovi. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (25.0MB)

ČD 721 091-7, ČD 721 111-3 a 721 517-1 KDS (ex Mittal) (III.release)

Zajímavě zbarvená lokomotiva z libeňského depa ve své současné podobě. V balíčku je i obrácená verse. Jako bonus upravená 721 111-3, přepracovaný model a novinka 721 517-1. (Za fotografické podklady na ni děkuji Vrbamovi.) Zvuky vytvořil Jacek a neméně pěknou kabinu vytvořila čtveřice autorů Duuso, Nebulus, Kevin a Somatko. Všem patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx, za což děkuji nejen zsr a Tadeusovi. Velké díky malardovi za vytvořené textury pro 721 091-7. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (24.8MB)

ČD 735 175-2 (II.release)

Obnovené release lokomotivy 735 175-2 (kdysi) z Turnovského depa. Zcela nový model ve omšelém unifikovaném zbarvení a s Hi-Res texturami. V balíčku je samozřejmě i obrácené verse. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou pravděpodobně kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (10.3MB)

710 059-7 ŽDB a 710 667-7 SMD (II.release)

Dvojice dieselhydraulických lokomotiv řady 710. V balíčku jsou i obrácené verse. Zvuky vytvořil Jacek a velice pěknou kabinu vytvořila trojice autorů Duuso, Nebulus a Hájek. Všem patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde, zvuky jsou ke stažení zde . Engy jsou provisorní a snad jsou kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx.. Velké díky Davidovi Hájkovi za prvotřídní podklady na obě lokomotivy. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (13.1MB)

730 017-1, 730 018-9 ČD Cargo a 730 606-1 TSS

Model čtyřnápravové lokomotivy, určené primárně pro vlečkový provoz a posun. V balíčku jsou dvě lokomotivy ČDC a jedna TSS. Kabinu vytvořil Wincek007 a stáhněte ji na těchto stránkách v sekci "Tvorba Liadem a spol." a v podsekci "kabiny". V balíčku jsou i obrácené verse lokomotiv. Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (33.5MB)

701 432-7 ODOS, 701 483-0 ODOS a ČD 701 776-7

Dvounápravový stroj určený primárně pro posun a vlečkový provoz. Kabinu stáhněte zde na těchto stránkách dole. Vlastnosti modelu provisorně nastavil Tadeus, v balíčku je obrácená verse. Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (15.5MB)

702 520-8 VVúř

Dvounápravový stroj určený primárně pro posun a vlečkový provoz. Kabina je součástí modelu. Vlastnosti modelu provisorně nastavil Tadeus, v balíčku je obrácená verse. Animované prvky pro kabinu jsem si dovolil použít od Arwyho. Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (6.3MB)

ČD 703 045-5 (II.release)

Dvounápravový stroj určený primárně pro topírenský posun. Kabina je součástí modelu. Vlastnosti modelu provisorně nastavil Tadeus, v balíčku je obrácená verse. Animované prvky pro kabinu jsem si dovolil použít od Arwyho. Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (19.6MB)

ČSD TU47.006, ČSD TU47.019, JHMD 705.919 a SŽD TU3-044

Snad nejznámější a nejočekávanější model úzkorozchodné lokomotivy v naší oblasti. Legendami opředený model, dlouho se povalující na mém hardisku prošel lehkou omlazovací kúrou a teď je tedy k disposici všem, kdo projeví zájem. Lokomotiva má i neanimovanou kabinu v denní i noční versi a zvuky, které dělal samozřejmě Jacek. Děkuju Ondrovi Janišovi za podklady a spolupráci na úpravě komplikovaných částí modelu. Zvuky jsou ke stažení zde. Enginy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Včetně opravených .sd souborů. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (12.6MB)

TU47 sounds

Skvěle provedené soundy pro čs. úzkorozchodnou lokomotivu řady TU47 od Jacka. Tento update nakopírujte do adresáře se zvuky pro motorový vůz 830 (standardně umístěném v common.snd) a pak snad všechno bude fungovat tak jak má. Pokud ne, zřejmě jste udělali někde chybu při instalaci. Příjemnou zábavu. Určeno pokročilým uživatelům MSTS!

Stáhnout (1.5MB)

 

T466.0007 & T466.0254

Dvojice lokomotiv řady T466.0. Zcela nový model ve dvou barevných provedeních. V balíčku jsou samozřejmě i obrácené verse. Zcela nové zvuky vytvořil Jacek a zatím statickou kabinu já. Kabinu stáhněte zde a nainstalujte do adresáře common.cab. Zvuky najdete tady .Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx, nejen za což děkuji zsr. Kabina je použitelná v obou směrech podle pravidel MSTS bin. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (8.0MB)

735 & T466.0 cabview

Statická kabina pro pilštyky v denním i nočním provedení. Kabina je použitelná v obou směrech podle pravidel MSTS bin. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, kabina je určena pro pokročilé uživatele MSTS!

Stáhnout (7.8MB)

 

735 & T466.0 sounds

Zcela nové soundy pro lokomotivy řady 735 a T466.0 od Jacka.Pro správný chod zvuků nainstalujte balíček kam patří. Chtěl bych upozornit, že se jedná o část celé řady zvuků dieslových lokomotiv a balík se bude průběžně doplňovat o další potřebné zvuky nových modelů, chystaných nejen zde. Děkuji ti Jacku !Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor,je určeno pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (6.0MB)

 

720.039 & 720.567

Dvojice lokomotiv řady 720. Zcela nový model ve dvou barevných provedeních. V balíčku jsou samozřejmě i obrácené verse. Zvuky vytvořil Dejv a velice pěknou kabinu Arwy. Oběma patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde a nainstalujte do adresáře common.cab. Zvuky jsou použité z řady T458, takže pokud je již máte, stahovat nic nemusíte, odkaz je tady .Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx, za což děkuji nejen Bobovi 2084. Kabina je použitelná v obou směrech podle pravidel MSTS bin. Pokud jste si archivy s kabinou a zvuky stáhli pro lokomotivy T458.1 a T435.0, nic stahovat znova nemusíte. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (11.0MB)

T435.093 & T435.113

Dvojice lokomotiv řady T435. Zcela nový model ve dvou barevných provedeních. V balíčku jsou samozřejmě i obrácené verse. Zcela nové zvuky vytvořil Jacek a velice pěknou kabinu Arwy. Oběma patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde a nainstalujte do adresáře common.cab. Zvuky jsou použité z řady T458, takže pokud je již máte, stahovat nic nemusíte, odkaz je tady .Engy jsou kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx, za což děkuji nejen Bobovi 2084. Kabina je použitelná v obou směrech podle pravidel MSTS bin. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (11.0MB)

T435.0 & T458.1 cabview

Tentokrát plně animovaná kabina v denní i noční versi, základní řídící prvky lze ovládat myší a přístroje jsou funkční. Pro vás připravil kabinu Arwy, jak je zde již zmíněno jinde. Použitelné .cvf soubory i pro změnu směru podle MSTS bin. Dovolil jsem si oproti originálu drobně upravit zadní podhled z kabiny.

Stáhnout (19.0MB)

 

 

T435.0 & T458.1 sounds

Zcela nové soundy pro lokomotivy řady 721 od Jacka. Použitelné i pro řadu 720, než budou další Jackovy originály. Kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx. Balíček obsahuje i patche pro vydané modely příslušných řad. Chtěl bych upozornit, že se jedná o základ celé řady zvuků dieslových lokomotiv a balík se bude průběžně doplňovat o další potřebné zvuky nových modelů, chystaných nejen zde. Děkuji ti Jacku !

Stáhnout (3.5MB)

 

T434.005

První pokus továrny ČKD o čtyřnápravovou traťovou dieselovou lokomotivu. Ve skutečnosti byl provoz tohoto stroje dost problematický, ale na základě této nepovedené konstrukce vznikla řada T435. Parádní zvuky vytvořil Dejv a neméně pěknou kabinu Arwy. Oběma patří mé poděkování. Kabinu stáhněte zde a nainstalujte do adresáře common.cab. Zvuky jsou použité z řady T458, takže pokud je již máte, stahovat nic nemusíte, odkaz je tady. Eng je kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx, za což děkuji nejen Bobovi 2084. Kabina je použitelná v obou směrech podle pravidel MSTS bin. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (2.0MB)

T434.0 cabview

Tentokrát plně animovaná kabina v denní i noční versi, základní řídící prvky lze ovládat myší a přístroje jsou funkční. Pro vás připravil kabinu Arwy, jak je zde již zmíněno jinde. Použitelné .cvf soubory i pro změnu směru podle MSTS bin. Dovolil jsem si oproti originálu drobně upravit zadní podhled z kabiny.

Stáhnout (19.0MB)