Elektrické lokomotivy

122 051-6 ČDC (II.release)

Elektrická lokomotiva firmy ŠKODA. Nákladní lokomotiva ČDC v korporátním nátěru. Repaint upraveného modelu má na svědomí Liadem, stejně tak je autorem fotografií. Jedná se o zcela přepracovaný, již dříve zveřejněný původní model řady 122. Balíček obsahuje i provedení stroje mimo službu. Enginy vyladil zsr (a upravil b57). Model jako takový je nasměrován na Michalovu kabinu určenou pro tuto řadu. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (16MB)

 

123 014-3 ČDC (II.release)

Elektrická lokomotiva firmy ŠKODA. Nákladní lokomotiva ČDC s drobnými úpravami vzhledu. Repaint upraveného modelu má na svědomí Liadem, včetně fotografií. Jedná se o zcela přepracovaný, již dříve zveřejněný původní model řady 123. Balíček obsahuje i provedení stroje mimo službu. Enginy vyladil zsr (a upravil b57). Model jako takový je nasměrován na Michalovu kabinu určenou pro řadu 122. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (14MB)

 

125.805/806 ZSCS (II.release)

Obnovené vydání poměrně raritního typu vozidla, které najdete ve službě pouze na širokorozchodné železniční trati na Slovensku. K modelu je zapotřebí Somatkova kabina, která je ke stažení zde v sekci kabiny. Kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx. Za fotografické podklady děkuji Pegasovi a Perinakxovi. Určeno pro ŠRT trať která je je stažení na těchto stránkách . Stejná trať, ovšem novějšího provedení a od jiného autora je k dostání v příslušném vláknu na tomto foru. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (35,7MB)

ČD 242 (celkem třináct variant)

Zcela netradiční novinka z mojí dílny - první typ střídavé lokomotivy ŠKODA, zde zveřejněný. K modelu je zapotřebí Somatkova kabina, která je ke stažení zde u Alcaponeho (díky kluci) Kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx. Zvuky jsou od Pegase a jsou součástí balíčku. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (90,0MB)

130 022-7 a 130 033-4 ČDC (II.release)

Elektrická lokomotiva II.generace firmy ŠKODA. Dvojice strojů ČD Cargo, jeden v korporátním nátěru a druhý v poměrně nestandardním zbarvení. Potřebujete Jackovy zvuky, které jsou ke stažení zde . Model jako takový je nasměrován na Michalovu kabinu určenou pro řadu 122, upravené cvf.soubory (díky Martensi!) jsou součástí balíčku s lokomotivou 130. Za fotografické podklady děkuji Davčovi Hájkovi a Čoudovi. Části textur poskytl Emppu z TRS. Enginy vyladil zsr. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (28,0MB)

122 022-7 a 122 037-5 ČDC (II.release)

Elektrická lokomotiva firmy ŠKODA. Dvojice klasických lokomotiv, které jsou dodnes k vidění v čele nákladních vlaků. Jedná se o zcela přepracované, již dříve zveřejněné původní modely. Balíček obsahuje i provedení strojů mimo službu. Fotografie na textury mi poskytli Vrbam a Liadem a části textur Emppu z TRS. Enginy vyladil zsr (a upravil b57). Model jako takový je nasměrován na Michalovu kabinu určenou pro tuto řadu. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (27MB)

 

ZSCS 183 028-0

Šestinápravová elektrická lokomotiva firmy ŠKODA, dodnes k vidění na Slovensku. Fotografie na textury mi poskytl 3michal , enginy vyladil zsr a model jako takový je nasměrován na Somatkovu kabinu z řady 183. K modelu jsou přibaleny zvuky od Pegase. Pro kverulanty a chronické otravy doplněny neanimované stírače na obou stanovištích. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (27.8MB)

ČD 141 012-5 DKV Praha (PJ Děčín) (II.release)

Zatím poslední provedení populární řady universální elektrické lokomotivy. Dnes ji zastihnete spíše sporadicky, náhodou nebo v soukromých službách. Jedná se o třetí upravené vydání mých původních modelů 121/141, tentokrát s texturami ve vysokém rozlišení. Děkuji Liademovi za fotografie skutečného stroje. K modelu je zapotřebí jednotná kabina ke stažení zde , kterou musíte nainstalovat do adresáře common.cab. Potřebujete i Jackovy zvuky, které jsou ke stažení zde . Kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (15,5MB)

ČD Cargo 123 002-8

Další elektrická lokomotiva firmy ŠKODA, dodnes k vidění nejen v okolí Ústí nad Labem. Jedná se o dva roky starý model, tak ho prosím jako takový berte. Fotografie na textury (i samotné retušované textury) mi poskytl Emppu z TRS, enginy vyladil zsr a model jako takový je nasměrován na Michalovu kabinu určenou pro řadu 122. Pro kverulanty a chronické otravy doplněny neanimované stírače na obou stanovištích. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (13.8MB)

ČD Cargo 372 013-9

Dvousystémová lokomotiva, určená pro vedení NEx vlaků mezi Německem a Českem. Za fotodokumentaci děkuji Matesovi a Zdeňkovi Itterheimovi. Parádní kabina od Kevina je součástí modelu 371 a stáhnete ji na těchto stránkách. Speciálně na přání západních sousedů vlastnících série Protrain obsahuje balík i upravený model pro německou výšku troleje. Vlastnosti modelu naladil zsr. V balíčku je i verse "mimo službu". Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 Zvuky vytvořil Jacek. Stránky autora zvuků jsou zde . Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (11.6MB)

ČD Cargo 123 004-4

Další elektrická lokomotiva firmy ŠKODA, dodnes k vidění nejen v okolí Ústí nad Labem. Jedná se o dva roky starý model, tak ho prosím jako takový berte. Fotografie na textury mi poskytl Vrbam, enginy vyladil zsr a model jako takový je nasměrován na Michalovu kabinu určenou pro řadu 122. Stírače na obou stanovištích nejsou znázorněny. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (13MB)

DB 180 009-3 (update with 6.2 m height pantographs)

Update modelu pro německou výšku troleje. Speciálně na přání západních sousedů vlastnících série Protrain. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (0.7MB)

 

ČD 371 001-93 (update with 6.2 m height pantographs)

Update modelu pro německou výšku troleje. Speciálně na přání západních sousedů vlastnících série Protrain. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (0.7MB)

 

DB 180 009-3

Dvousystémová lokomotiva DB, určená pro vedení EC a NEx vlaků mezi Německem a Českem. Za fotodokumentaci děkuji Matesovi a Zdeňkovi Itterheimovi. Parádní kabina od Kevina je součástí modelu. Vlastnosti modelu naladil zsr. V balíčku je i verse "mimo službu". Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 Zvuky vytvořil Jacek. Zvuky jsou ke stažení zde . Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (21.7MB)

ČD 371 001-9

Dvousystémová lokomotiva, určená pro vedení EC a NEx vlaků mezi Německem a Českem. Za fotodokumentaci děkuji Matesovi a Zdeňkovi Itterheimovi. Parádní kabina od Kevina je součástí modelu. Vlastnosti modelu naladil zsr. V balíčku je i verse "mimo službu". Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 Zvuky vytvořil Jacek. Zvuky jsou ke stažení zde . Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (21.7MB)

ČSD E424.001 a E424.002

Dvojice prvních představitelek čs.elektrických lokomotiv ŠKODA. Dvojdílné spojnicové lokomotivy určené pro posun v Pražském uzlu s originální kabinou a Jackovými zvuky (Ty jsou ke stažení zde ). Kabinu vytvořil Aleš Blecha, kterému chci tímto velice poděkovat. Kabina má denní, noční a osvětlenou versi. MOdely jsou vybaveny animovaným odpojovačem na střeše a balíček obsahuje i modely "mimo provoz" bez kabiny a animovaných sběračů pro tvůrce aktivit. Kompatibilní s MSTS bin 1.8.xx. Readme má na svědomí Honza Ungrmann, kterému tímto děkuji. Za fotografické podklady nemohu dostatečně poděkovat Josefu Vogeltanzovi, který mi modrou lokomotivu ochotně nafotil dvakrát, když se mi povedlo jeho první fotografie někam zašantročit. Textury zelené E424 mi připravil Šmejki, modelář addonů pro TRS (viz jeho stránky tady .) Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (18,0MB)

181 024-1 OKDD a 181 001-9 ČD

Další elektrická lokomotiva firmy ŠKODA, tentokrát téměř ze současnosti. I když mě někteří upozorňovali na nevěrohodné zpracování tohoto modelu, který není navíc vybaven stěrači ani na jednom stanovišti, nakonec jsem se rozhodl stejně šestikolák zveřejnit. Fotografie na textury mi poskytl David Hájek, enginy vyladil zsr a model jako takový je nasměrován na Somatkovu kabinu z řady 183. I tady očekávám poznámky hyperrealistů. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (25MB)

 

125.8 ZSCS update (upravené enginy pro Somatkovu kabinu)

Update enginů tohoto raritního stroje ZSCS, přestaveny stupně a směřování pro použití Somatkovy nové kabiny, která je ke stažení zde v sekci kabiny. Respektujte požadavky autora kabiny ohledně instalace. Určeno pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (350kB)

 

ČD 121.006, 141.019, 141.045 a 121.001 ŽSR, tzv. "Thunderbird pack".

Čtveřice modelů populární řady z nedávné minulosti včetně slovenského stroje. Jedná se o druhé upravené vydání mých původních modelů 121/141, tentokrát s texturami ve vysokém rozlišení. Použil jsem části původních Thunderbirdových textur a celý balíček koncipoval jako náhradu za Thunderbirdovy modely z roku 2004, obsažené v TBP. Stačí jen nahradit Thunderbirdův adresář tímto. K modelu je zapotřebí jednotná kabina ke stažení zde , kterou musíte nainstalovat do adresáře common.cab. Potřebujete i Jackovy zvuky, které jsou ke stažení zde . Kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (44,9MB)

130 ČDC, SD-KD, Viamont

Celkem tři lokomotivy od různých dopravců, které můžete i v reálu zastihnout na našich kolejích. K modelu je ke stažení i originální kabina od Miro Justa, doplněná o noční versi a ke stažení je zde . Rovněž potřebujete Jackovy zvuky, které jsou ke stažení zde . Za fotografické podklady děkuji Davčovi Hájkovi a Čoudovi. Enginy vyladil zsr. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (37,0MB)

ŠKODA 130 cabview

Kabina Miro Justa, určená pro elektrické lokomotivy Škoda 130. Doplněná o noční pohled. Kabinu nainstalujte kam patří a všechno by vám mělo fungovat bez problémů.

Stáhnout (7,5MB)

 

 

125.8 ZSCS (801/2,815/6,817/8 a 835/6)

Celkem čtyři dvojice poměrně raritního typu vozidla, které najdete ve službě pouze na jedné železniční trati, dokonce širokorozchodné. K modelu je zapotřebí nádherná polská kabina (pro lokomotivu ET40) ke stažení zde , kterou musíte nainstalovat do adresáře common.cab a do adresáře s touto kabinou doplnit tento soubor. Kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx. Za fotografické podklady děkuji Pegasovi a Perinakxovi. Určeno pro ŠRT trať která je je stažení na těchto stránkách . Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (35,5MB)

Zvuky pro řadu 125.8

Skvěle provedené soundy pro elektrické lokomotivy řady 125 od Jacka a Pegase. Oběma velice děkuji. Tento balík nakopírujte do adresáře SND125 umístěném v common.snd a mělo by snad všechno fungovat tak jak má. Pokud ne, zřejmě jste udělali někde chybu při instalaci. Příjemnou zábavu. Určeno pokročilým uživatelům MSTS!

Stáhnout (5.9MB)

 

121.004 SŽDS, 121.017 ČD a EP05 CTL Rail

Tentokrát trojice modelů populární řady ze současnosti, včetně slovenského a polského stroje soukromých přepravců. Různá zbarvení odpovídají různým etapám provozu u různých správ. Model 121.017 je vybaven speciální fíčurou napředním spřáhle. K modelu je zapotřebí jednotná kabina ke stažení zde , kterou musíte nainstalovat do adresáře common.cab. Kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx.Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (12,3MB)

141.004 ČD, 141.006 ČD a EU05 PKP

Další trojice modelů populární řady z doby ČD, tentokrát včetně polského stroje pro rychlost 160km/h.. Různá zbarvení odpovídají různým etapám provozu u různých správ. K modelu je zapotřebí jednotná kabina ke stažení zde , kterou musíte nainstalovat do adresáře common.cab. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny.Kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (11,9MB)

E499.112 ČSD a E499.1039 ČSD

Další dvojice modelů populární ústecké řady z doby ČSD, tentokrát v tzv."rychlé" variantě. Různá zbarvení odpovídají různým etapám provozu. K modelu je zapotřebí jednotná kabina ke stažení zde , kterou musíte nainstalovat do adresáře common.cab. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny.Kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

 

Stáhnout (6,8MB)

E469.110 ČSD a E469.1039 ČSD

Dvojice modelů populární ústecké řady z doby ČSD. Různá zbarvení odpovídají různým etapám provozu. K modelu je zapotřebí jednotná kabina ke stažení zde , kterou musíte nainstalovat do adresáře common.cab. Přestože je lokomotiva značně zjednodušena, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Kompatibilní s MSTS bin 1.7.xx. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (7,1MB)

E469.1 & E499.1 cabview

Jednotná kabina pro elektrické lokomotivy Škoda první generace. Podobným způsobem jako u parních lokomotiv jsem řešil kabinu pro elektrické řady E499.1, E469.1 apod. Použil jsem původní Thunderbirdovu kabinu, kterou jsem trochu upravil. Kabinu nainstalujte kam patří a všechno by vám mělo fungovat bez problémů. Kabina má své nedostatky, ale abych řekl pravdu, je mi to úplně jedno.

Stáhnout (5,5MB)