Elektrické lokomotivy pro Open Rails

dva modely řady ČDC 181 včetně animovaného (!)3D cabview

Pokud chcete přepravovat těžké náklady, šestinápravová elektrická lokomotiva firmy ŠKODA je pro vás rozhodně to pravé. Model v třetím a půltém updatu je proti předchozím versím značně přepracován a ani texturově není s předchozími release kompatibilní. Velkoplošné textury a spousta detailů na samotném modelu, to je nová řada 181. Stroj 181 008 je navíc vybaven inovovaným osvětlením s LED. Enginy pro vás vyladil Josef VŽD . K modelu jsou přibaleny Pegasovy zvuky. 3D animovanou kabinu musíte stáhnout na stránkách zde . Děkuji spolutvůrcům kabiny. Animace 3D kabiny zprovoznili Nick s Danem a kabinu převedli do ORTS. Součástí modelu jsou animované pantografy, stěrače a figurka strojvedoucího (pro případ změny směru jízdy). Model je velice hardwarově náročný a používá alternativní formát textur.(V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur.) Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS.

Stáhnout (260,0MB)

elektrická lokomotiva ČDC 363 003-5 (rel.II)

Jako vedlejší produkt při stavbě modelu ZSSKC131 a CDC 163 vznikl i tento kousek. Zástupce jednoho z nejpočetněji zastoupeného stroje na našich kolejích existuje v simulátoru v mnoha modelech a různých variantách. Pro firmu Pilow Inc. vytvářený nejprve technologický vzorek nakonec dozrál i pro veřejné release. K modelu je zapotřebí DoDova kabina, která je ke stažení zde . Zvuky jsou od Roba a a jsou ke stažení zde . Ladění vlastností obstaral Josef VŽD . Všem spolupracovníkům děkuji. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (19,4MB)

elektrická lokomotiva ČDC 163 259-5 (rel.II)

Jako vedlejší produkt při stavbě modelu ZSSKC131 vznikl i tento kousek. Zástupce asi nejpočetněji zastoupeného stroje na našich kolejích existuje v simulátoru v mnoha modelech a různých variantách. Pro firmu Pilow Inc. vytvářený nejprve technologický vzorek nakonec dozrál i pro veřejné release. K modelu je zapotřebí DoDova kabina, která je ke stažení zde . Zvuky jsou od Roba a a jsou ke stažení zde . Ladění vlastností obstaral Josef VŽD . Textury vycházejí z repaintu Lukase Barta. Všem spolupracovníkům děkuji. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (31,2MB)

elektrická lokomotiva ČD řady 380 (celkem osm strojů) + bonus v podobě DB102

Před dvanácti lety měl slavnostní roll-out nejmodernější stroj ze ŠKODY Plzeň. Nyní tedy máte možnost rozšířit svůj vozový park moderním vozidlem i v simulátoru Open Rails. Model skříně vychází K modelu Jardy Skůry, i když je celkově poměrně masivně přepracován. V balíku je přibalena i upravená Michalova kabina. Snad to nebude příčinou nějaké komplikace nebo potíží. Zvuky jsou Andreje a ke stažení jsou zde zde. Ladění vlastností obstaral Josef VŽD a můžete si vybrat pro každou lokomotivu ten napájecí systém, který vám bude vyhovovat. Autoři textur jsou zmíněni v Readme. Všem spolupracovníkům děkuji. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově VELICE náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. Zkuste si přečíst před jízdou ReadMe, jednak jsem si s ním dal práci a jednak jsou v něm občas užitečné informace. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (240MB)

elektrická lokomotiva ZSSKC řady 131 (celkem dvanáct strojů) rel.II

Před čtyřiceti lety vyjel na koleje tehdejší ČSSR jeden unikátní stroj. Jednalo se o dvoudílnou lokomotivu řady E479.1. Po více než čtyřiceti letech máte nyní možnost rozšířit svůj vozový park i v simulátoru Open Rails. Model jako takový je samozřejmě otřesný a je rozměrově úplně totál mimo, ale myslím si, že to ani nepoznáte. K modelu jsem si dovolil i kabinu, když skandál, tak ať stojí za to. Ladění vlastností obstaral Josef VŽD . Zvuky pro vás připravil Pegas. Textury mají na svědomí DoDo, JohnR, Lukas Bart a další. Všem spolupracovníkům děkuji. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Zkuste si přečíst před jízdou ReadMe, jednak jsem si s ním dal práci a jednak jsou v něm občas užitečné informace.(Například, že lokomotivy sudých čísel mají být v čele vlaku a proč.) Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (177MB)

elektrická lokomotiva ČSD S499.02

Předzvěst balíčku současných plecháčů řady 242, jeden historický model, představující S499.02. Do detailu provedený model s několika odlišnostmi od dnešních strojů. Několikrát upravovaný model střídavé lokomotivy firmy ŠKODA. Součástí balíčku s modelem jsou zvuky od Pegase a kabina od Somatka.Ladění vlastností obstaral Josef VŽD . Všem děkuji, stejně jako autorovi textur Vítkovi. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (48,9MB)

elektrická lokomotiva Lokotrain 242 rel.III

Další několikrát upravovaný model střídavé lokomotivy, pro moji tvorbu tak netypický. K modelu je zapotřebí Duusova a Nebulusova kabina, která je ke stažení zde zde (díky kluci). Zvuky jsou od Pegase a jsou součástí balíčku. Ladění vlastností obstaral Josef VŽD , děkuji i jemu. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (28,5MB)

trojice elektrických lokomotiv řady 242 ŽOS Zvolen rel.III

Tři modely rekonstruované střídavé lokomotivy ŽOS Zvolen. V reálu se dají potkat na mnoha místech, elektrifikovaných systémem 25kV/50Hz, protože jsou v pronájmu různých soukromých společností (LTE, RTI). K modelu je zapotřebí Duusova a Nebulusova kabina, která je ke stažení zde zde (díky kluci). Zvuky jsou od Pegase a jsou součástí balíčku. Ladění vlastností obstaral Josef VŽD a obsahuje i soubory include pro definici LED světel. Textury si pro vás připravil Šmejki a proto se model dá sehnat i TRS. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (35,8MB)

elektrická lokomotiva IDS 045 193-7 rel.III

Další několikrát upravovaný model střídavé lokomotivy, pro mě tak netypický. K modelu je zapotřebí Duusova a Nebulusova kabina, která je ke stažení zde zde (díky kluci). Zvuky jsou od Pegase a jsou součástí balíčku. Ladění vlastností obstaral Josef VŽD , děkuji i jemu. Textury si pro vás připravil Jan Šmejkal ve spolupráci se mnou a myslím, že na to jaký to je i v reálu cirkus to dopadlo docela dobře. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (28,5MB)

Elektrická lokomotiva PSŽ 242 262-4 rel.III

Další varianta střídavé lokomotivy ŠKODA pro ORTS, soukromý stroj 242 v zelenožlutém atraktivním zbarvení. K modelu je zapotřebí Duusova a Nebulusova kabina, která je ke stažení zde zde. Zvuky jsou od Pegase a jsou součástí balíčku. Ladění vlastností obstaral Josef VŽD . Všem spolupracovníkům děkuji. Určeno pro zkušené uživatele ORTS. Model je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (28,6MB)

balík elektrických lokomotiv ČD 242

Balík s novými modely střídavé lokomotivy ve službách společnosti ČD. V reálu se dají potkat na Plzeňsku a Brněnsku v čele osobních vlaků a rychlíků. K modelu jsem si dovolil přibalit původní Somatkovu kabinu pro její nedostupnost ke stažení. Zvuky jsou od Pegase a jsou rovněž součástí balíčku. Ladění vlastností obstaral Josef VŽD a obsahuje i soubory include pro definici LED světel u stroje 235. Stroj 217 má speciální řešení půlených světel pomocí otočných masek, věnujte prosím pozornost četbě návodu. Textury si pro vás připravil Vítek Chudlařský, autoři fotografií jsou zmíněni v ReadMe. Model je určen pro zkušené uživatele ORTS, je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (158,4MB)

model 182 072-9

První moje release této šestinápravové elektrické lokomotivy firmy ŠKODA. Model vychází z finálních modelů podobných řad a proto je poměrně detailní a náročný na PC. Odměnou za tuto lapálii vám budiž velkoplošné textury a spousta detailů na samotném modelu. Fotografie na textury poskytl 3michal a samotné textury zpracoval DoDo. Engin pro vás vyladil Josef VŽD a k modelu je přibalena Somatkova kabina a Pegasovy zvuky. Součástí modelu jsou animované pantografy, stírače a figurka strojvedoucího (pro případ změny směru jízdy). Model je velice hardwarově náročný a používá alternativní formát textur. Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS.

Stáhnout (54,0MB)

dva modely řady ZSSKC 183

Třetí release oblíbené šestinápravové elektrické lokomotivy firmy ŠKODA. Model je proti předchozím versím značně přepracován a ani texturově není s předchozími release kompatibilní. Odměnou za tuto lapálii vám budiž velkoplošné textury a spousta detailů na samotném modelu. Fotografie na textury mi poskytl 3michal . Enginy pro vás vyladil Josef VŽD a k modelu je přibalena Somatkova kabina, Pegasovy zvuky a adresář s definicí LED světel. Součástí modelu jsou animované pantografy, stírače a figurka strojvedoucího (pro případ změny směru jízdy). Model je velice hardwarově náročný a používá alternativní formát textur. Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS.

Stáhnout (63,6MB)