nezařazené addony

Elektrizace železnic Praha - 720.541 a vozy Ua, Uk, laas, Rmms a Sps různých variant

Balík pracovního vlaku Elektrizace železnic Praha. Všechny textury jsou dílem Josefa Vogeltanze, kterému velice děkuji. V balíčku je obsažen zcela nový model hektoru (fotografie od Davida Hájka, velké díky rovněž!) a nové vozy. Pro vůz Laas se ještě plánuje naložit nějaký náklad, tak snad časem v nějakém update. Jeřábek Sps jest animovaný. Pokud vám nebude něco fungovat, udělali jste zaručeně chybu při instalaci. Určeno pro zkušené uživatele MsTS!

 

Stáhnout (45MB)

Brzdovy Freightanims pro Demův Res pack

Další z mnoha vhodných nákladů pro plošinové vozy Res - náklady vojenských automobilů. Vozy Res stáhněte od Milana Demeho zde . Do naladění souborů jsem nijak nezasahoval, jen jsou doplněny varianty s novým nákladem vojenských automobilů. Modely vojenských automobilů jsou dílem Brzdy . Já pouze provedl úpravu a jejich nalodění na vozy. Pokud vám nebude něco fungovat, udělali jste zaručeně chybu při instalaci. Určeno pro zkušené uživatele MsTS!

 

Stáhnout (2.2MB)

Freightanim s lokomotivou U37

Další z mnoha vhodných nákladů pro plošinové vozy Smmps - úzkorozchodná lokomotiva. Vozy Smmps stáhněte od Kebarka zde . Do naladění souborů jsem nijak nezasahoval, jen jsou doplněny varianty s novým nákladem. Takto se snad dodnes přepravují úzkorozchodná vozidla do dílen, speciální vůz s kolejnicemi je pravděpodobně dislokován v Jindřichově Hradci (tyto informace jsou bez záruky) Model nákladu je relativně polygonově náročný. Pokud vám nebude něco fungovat, udělali jste zaručeně chybu při instalaci. Určeno pro zkušené uživatele MsTS!

 

Stáhnout (2.5MB)