Motorové vozy

Motorový vůz 810 002- ČD

Release prototypu motorového vozu známé řady 810. Model má animované dveře a je tedy nutno míti pro zajištění správné funkce nainstalován MsTS bin 1.8xx. Za části modelu děkuji O.Janišovi. Za fotografické podklady děkuji Lukášovi Maturovi a za textury Hynkovi Posseltovi. Model neobsahuje LODs a je relativně hodně zjednodušen. Určeno pro zkušené uživatele MsTS !

 

Stáhnout (5MB)

Motorové soupravy řady 814.0 a 814.2 ČD a ŽD

Release sady motorových souprav 814 ve třech variantách. Všechny modely mají animované dveře a je tedy nutno míti pro zajištění správné funkce nainstalován MsTS bin 1.8xx. Za části modelu děkuji Vrbamovi, stejně jako za vydatnou fotografickou pomoc. Za naladění souborů děkuji Tadeusovi a Balvimu, světla nastavil Vrbam. Model neobsahuje LODs, ale je relativně hodně zjednodušen. Určeno pouze pro zkušené uživatele MsTS !

 

Stáhnout (40MB)

Cabview pro řadu 814 a 814.2

Skvěle zpracovaná kabina pro motorové jednotky řady 814. Obsahuje denní, noční i osvětlené provedení. Autorem kabiny je VIaxern a je zejména určena pro modely 814. S přimhouřením oka lze použít i pro modely 812/912, kterou můžete stáhnout odtud. Čtěte pozorně soubor readme. txt.Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, kabina je určena pro pokročilé uživatele MSTS!

 

Stáhnout (21MB)

 

Motorový vůz řady 810 ČD a ZSSK

Release sady motorových a přívěsných vozů známé řady 810 v několika variantách. Všechny modely mají animované dveře a je tedy nutno míti pro zajištění správné funkce nainstalován MsTS bin 1.8xx. Za části modelu děkuji O.Janišovi, stejně jako za možnost použití modelu interního pohledu. Za vydatnou fotografickou pomoc děkuji Neznamsebemu, Jackovi a Hynkovi Posseltovi. Model obsahuje LODs a je relativně hodně zjednodušen. Určeno pro zkušené uživatele MsTS !

 

Stáhnout (80MB)