Tramvaje

Tramvaj T3 Liberec

Release tramvají T3 měst Liberce a jablonce. Jedná se o upravené typy T3 s novým interierem a dalšími změnami, rozchod 1435mm. Model do této podoby upravil Neznamsebe, i když jistě skřípěl zuby nad celkovými disproporcemi mého stařičkého modelu. Kabina je součástí balíčku a vytvořil ji samotný MsTS Jenda. Zvuky jsou samozřejmě dílem Jacka. Světla v enginech vyladil Mikulda. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MsTS. Kompatibilní s MsTS bin 1.7.x.x .

 

 

Stáhnout (20,0MB)

Tramvaj T3 oldies pack Praha, Plzeň, Olomouc a Bratislava

Release tramvají T3 ve starém zbarvení a bez modernisací. Vytvořeno primárně pro trať do MsTS Blava 1973 (úzkorozchodné vozy). Kabina je součástí balíčku a vytvořil ji Michal Tuček, za což mu děkuji. Zvuky jsou samozřejmě dílem Jacka. Světla v enginech vyladil Mikulda. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MsTS. Kompatibilní s MsTS bin 1.7.x.x .

 

 

Stáhnout (54,0MB)

Tramvaj T3 Olomouc FIX !!!

Oprava vadného enginu u jedné tramvaje T3 města Olomouce. Dděkuji všem, kdo se podíleli na odhalení chyby - Danovi, Honzovi i Jendovi. Určeno pro pokročilé uživatele MsTS. Kompatibilní s MsTS bin 1.7.x.x .

 

 

Stáhnout (0,3MB)

Tramvaj T3 Olomouc

Release tramvají T3 města Olomouce. Vytvořeno primárně pro Jendovu trať do MsTS Olomouc. Jedná se o upravené typy s diodovými ukazateli směru a převážně reklamními nápisy. Balíček obsahuje i služební vůz DPMO, používaný převážně v zimním období. Kabina je součástí balíčku a vytvořil ji samotný MsTS Jenda. Zvuky jsou samozřejmě dílem Jacka. Světla v enginech vyladil Mikulda. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MsTS. Kompatibilní s MsTS bin 1.7.x.x .

 

 

Stáhnout (70,0MB)

Tramvaj Ringhoffer

Release historických tramvají Ringhoffer. Balíček obsahuje kromě olomouckého vozu č.223 i pražské vozy, vlečné vozy a vozy pracovní - brus kolejí, sněžný pluh, nákladní a kropicí tramvaj včetně nákladních přívěsných vozů. Kabina je součástí balíčku a vytvořil ji Martens, který spolu s PepeQ a zsr naladili i enginy tramvají. S úpravou enginů pomohl vydatně i Honza Ungrmann, který odstranil některé chyby a provedl definitivní vyladění spřáhel. Rovněž napsal k modelu Readme. Zvuky jsou samozřejmě dílem Jacka a ke stažení jsou na Jackových stránkách nebo zde . Zvuky musíte nainstalovat do adresáře SndTram v common.snd. MODEL JE URČEN POKROČILÝM UŽIVATELŮM MSTS !!!! Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MsTS. Kompatibilní s MsTS bin 1.7.x.x .

 

 

Stáhnout (69,2MB)